„Wszystko należy robić tak prosto jak to możliwe - lecz nie prościej.”
Albert Einstein
Projektowanie aplikacji internetowych to zadanie wymagające profesjonalnego podejścia, które wiąże ze sobą wiedzę programistyczną, sieciową oraz umiejętność tworzenia specjalistycznych projektów graficznych.
Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań Klientów pod względem funkcjonalności, użyteczności jak i również estetyki oprogramowania.
Nethium Laboratories
Poprzez ciągłą współpracę w twórcami najpopularniejszych przeglądarek internetowych oraz osobami zrzeszonymi w organizacjach zajmujących się rozwojem norm internetowych nasz dział Nethium Laboratories jest w stanie nieprzerwanie rozwijać i wdrażać najnowocześniejsze i innowacyjne technologie internetowe.
Naszym Klientom oferujemy rozwiązania na najwyższym światowym poziomie, a tworzone przez nas oprogramowanie w pełni spełnia współczesne standardy (W3C, WHATWG, ECMA) oraz przechodzi testy szybkości i wydajności (Google Page Speed).
Nethium Designers
Nasze oprogramowanie osadzamy w przejrzystej i miłej dla oka szacie graficznej dzięki projektom tworzonym przez profesjonalnych grafików.
© 2001-2024 nethium.pl ◊ odwiedzin: 288462 ◊ użytkowników online: 1